آرمان دارو دانش‌گستر

درباره ما

شروع به کار شرکت آرمان دارو دانش‌گستر

گروه دارویی آرمان دارو دانش گستر از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل­های غذایی آغاز کرده است. مکمل­‌های تغذیه­‌ای این شرکت به­ صورت تخصصی برای گروه‌­های سنی مختلف جامعه مدرن و بر اساس آخرین تحقیقات دانشمندان علوم دارویی، پزشکی و تغذیه تولید می­‌شود.

شعار ما

شرکت آرمان دارو دانش گستر تولید محصولات باکیفیت و سالم را با شعار “تعهد در تولید با کیفیت و هدفمند” بزرگترین رسالت خود می‌­داند. به همین دلیل پیش از اقدام به تولید محصولات مطابق با آخرین استانداردهای علمی معتبر بین­‌المللی و دستورالعمل­‌های سازمان غذا و دارو و با بهره ­گیری از بهترین مواد اولیه، خود را ملزم به بررسی­ جامع منابع علمی روز دنیا جهت اطمینان از حداکثر اثربخشی و انتخاب هوشمندانه محصولات خود می­‌داند.

بزرگراه موفقیت

همچنین توسعه فردی و توانمندسازی کارکنان، مشاوره علمی دارویی و پاسخگویی به شکایات از ماموریت‌های اصلی ما می‌باشد. گروه داریی آرمان دارو دانش‌گستر در همکاری نزدیک با سازمان‌های تحقیقاتی و آکادمیک در بخش تحقیق و توسعه برای تولید محصولاتی با به روزترین فرمولاسیون‌ها و مطابقت با آخرین نیازهای جامعه قصد دارد در سال‌های آینده اقدام به افزایش تعداد محصولات خود در راستای بهبود سلامت فرد، خانواده و جامعه نماید.

نقطه نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در هر زمان با ما مطرح نمایید